השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס -

אודות

את ה-Gray פתחנו בשנת 2014 מתוך אהבת אמת למוזיקה והשקפת עולם שמוזיקה צריכה להגיע לכולם. מאז ועד היום Gray הוא בית חם להופעות חיות ובכל ערב מארח הופעות של מיטב האומנים בארץ.

 

חלל מעוצב בסגנון אורבאני לאירועים קטנים, גדולים, בישיבה או עמידה. איך שבא. בכל אירוע ניתן לשלב הופעת אמן, סטנד-אפ ו/או כל פעילות בקונספט תפור לקהל שלכם ותוכן מגוון. ה-Gray מציע חלל גדול ופתוח, בר אמצעי וצדדי, דק ובר חיצוניים לקבלת פנים ומערכות סאונד מהטובות ביותר בתחום.

 

עם הניסיון, הידע ואנשי הפקות שנושמים וחיים את עולם האירועים, ניצור יחד אירוע שמכיל עם חשיבה, דמיון, יצירתיות, קונספט נכון והכי חשוב, מגשים חלום. 

 

מי עושה אצלנו אירועים?  

 

מי לא?! חברות קטנות, בינונית וגדולות המחפשות חללים מיוחדים עבור אירועים עסקיים, כמו אירועי חברה, השקות, ערבי מחלקות, הרמות כוסית, אירועי חגים וכדומה. וכמובן, אנשים פרטיים עם סיבה למסיבה, יום הולדת עגול (40,50,60,70), בת מצווש, בר מצוות, חתונות קונספט וכל חגיגה אחרת. 

 

בנוסף, אם אתם קבוצה של אנשים שרוצים לחגוג בהופעה של מוזיקה חיה עם מיטב האומנים, מופע סטנד-אפ או הרצאה - צרו אתנו קשר ונשלב אתכם בהופעה קיימת עם תפריט מובנה לבחירה, לצורך התרשמות.