ערבי גיבוש

רוצים לעשות יום גיבוש מהנה לעובדים שלכם? ברוכים הבאים לגריי אירועים

 

תוכן האירוע יכול להשתנות ולשים דגש על צרכים שונים של העובדים, רצונותיהם וגם על-פי מה שחשוב להנהלה. מקום לימי גיבוש צריך להיות מקום שייתן לעובדים אווירה שונה לחלוטין ממקום העבודה והשגרה. מקום המשלב בין מוזיקה טובה, הופעה, אוכל טוב ויכול להכיל למעשה כל סוג של אירוע.

ימי גיבוש מטרתם ליצור אווירה חמימה, אינטימית ולשבור את הקרח בין העובדים. מקום לימי גיבוש טוב מספק את כל התנאים לכך. מועדון הגריי הוא מקום לימי גיבוש במרכז ובנוסף גם מיוזיק קלאב. האפשרויות לא נגמרות. 

 

באפשרותכם לקיים את יום הגיבוש אצלנו כקבוצה בתוך כל הופעה הקיימת במועדון, בעבור 100-10 עובדים.

 

מוזיקה, סאונד ואוכל טוב - כך מגבשים עובדים

 

 בתור מיוזיק קלאב המארח אמנים רבים מתחום המוזיקה והבידור, מועדון הגריי הוא בין היתר גם מקום לאירועים עסקיים בעל עיצוב עדכני וחדשני ברוח אורבנית יוקרתית ממש כמו מועדונים בחו"ל.
עם זאת, מקומות לימי גיבוש צריכים להתאים לא רק לצעירים אלא גם למבוגרים שבין העובדים. שולחנות ומתחם ספות מפנק מקבלים את כל העובדים, אשר באו גם לנוח ולא רק להתפרק. 

 

במקום מערכת סאונד מהמתקדמות ביותר ומערכת מולטימדיה חדשנית, במה גדולה להופעות, רחבה מתבקשת לריקודים וגם פינות נעימות לתפוס קצת שלווה. כי צריך לפעמים.
צריכים עזרה בתכנון הערב? בתור מקום ליום גיבוש צוות מועדון הגריי עומד לרשותכם לכל שאלה. המקום מקושר היטב, כך שאם תצטרכו עזרה בפניה לאמן מסוים כדי שיופיע ויבדר אתכם ביום הגיבוש – רק תגידו.

 

גם שאלות הקשורות בעיצוב, בתפריט ועוד יענו בפירוט ובשמחה. לא כל בעל חברה מומחה גם בארגון אירועים ולכן מקומות ליום גיבוש צריכים להציע את עזרתם אם יש צורך, כך לפחות אנחנו במועדון הגריי חושבים. מבינים אתכם סך הכול. 

המתחמים שלנו

ונוס

עד 70 אנשים

נפטון

עד 70 אנשים

אליסיום

עד 80 אנשים

וולקן

עד 120 אנשים

גריי הופעות

עד 360 אנשים

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס -