צרו קשר

להזמנת אירוע

אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים: 

03-6565-222

מקום לימי גיבוש

רוצים לעשות יום גיבוש מהנה לעובדים שלכם? גריי אירועים הוא המקום בשבילכם.

מקום לימי גיבוש

 

תוכן האירוע יכול להשתנות ולשים דגש על צרכים שונים של העובדים, רצונותיהם וגם על פי מה שחשוב להנהלה. מקום לימי גיבוש צריך להיות מקום כיפי שיתן לעובדים אווירה שונה לחלוטין ממקום העבודה, מקום המשלב בין מוזיקה טובה, הופעה, אוכל טוב ויכול להכיל למעשה כל סוג של אירוע. ימי גיבוש מטרתם ליצור אווירה חמימה, אינטימית ולשבור את הקרח בין העובדים. מקום לימי גיבוש טוב מספק את כל התנאים לכך. מועדון הגריי הוא מקום לימי גיבוש במרכז ובנוסף גם מיוזיק קלאב.

באפשרותכם גם לקיים את אירוע יום הגיבוש אצלנו כקבוצה בתוך כל הופעה הקיימת במועדון, בעבור 100-10 אנשים.

מוזיקה, סאונד ואוכל טוב- כך מגבשים עובדים

 

בתור מיוזיק קלאב המארח אמנים רבים מתחום המוזיקה והבידור, מועדון הגריי הוא בין היתר גם מקום לאירועים עסקיים בעל עיצוב עדכני וחדשני ברוח אורבנית יוקרתית ממש כמו מועדונים בחו"ל. עם זאת, מקומות לימי גיבוש צריכים להתאים לא רק לצעירים אלא גם למבוגרים שבין העובדים. שולחנות ומתחם ספות מפנק מקבלים את כל העובדים אשר באו גם לנוח ולא רק להתפרק. במקום מערכת סאונד ומולטימדיה משוכללת וחדשנית, במה גדולה להופעות, רחבה לריקודים וגם פינות נעימות לתפוס קצת שלווה. צריכים עזרה בתכנון הערב? בתור מקום ליום גיבוש מועדון הגריי עומד לרשותכם בכל שאלה. המקום מקושר היטב כך שאם תצטרכו עזרה בפניה לאמן מסוים כדי שיופיע ויבדר אתכם ביום הגיבוש- אנחנו כאן בשבילכם. גם על שאלות הקשורות לעיצוב, לתפריט ועוד תקבלו תשובה בשמחה. לא כל בעל חברה מומחה גם בארגון אירועים ולכן מקומות ליום גיבוש צריכים להציע את עזרתם אם יש צורך, כך לפחות אנחנו במועדון הגריי חושבים...

 

אוכל טוב לגיבוש אמיתי

 

מה שלא תעשה התכנית של הערב, יעשה ללא ספק האוכל. אוכל טוב ומגוון יסייע להצלחת האירוע. בגריי אוכל מעולה ומעבר לכל מגוון. אנו מציעים מגוון רחב של מנות מכל הסוגים: סלטים, מנות ראשונות וסנדויצ'ים, מנות עיקריות וכמובן משקאות מבר המשקאות העשיר שלנו. גם מיקום מרכזי של המקום בו מתקיים האירוע הוא חשוב. חפשו מקום לאירועים במרכז, במיקום שהוא נוח להגעה. מיקומו של הגריי ביהוד הופך אותו למקום טוב באמצע, מקום שגם אם עובדי החברה מפוזרים מעט בין גוש דן, השרון או השפלה, יהיה להם נוח להגיע. חפשו מקומות ליום גיבוש במרכז. אין ספק כי בחירת מקומות לימי גיבוש במרכז תהפוך את האירוע למוצלח יותר.