צרו קשר

להזמנת אירוע

אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים: 

03-6565-222

מקום לברית

תשכחו מכל מה שידעתם על אירועי ברית/ה אנחנו בגריי אירועים שמים רף חדש לסטנדרט שאתם מכירים

מקום לברית/ה

 

ברית/ה זה תמיד אירוע מרגש בו זוכים כולם לראות את התינוק או התינוקת החדש/ה. כמו כל אירוע אחר, ברית/ה זה פשוט סיבה למסיבה, עוד הזדמנות לחגוג ולשמוח. לכן, חשוב לבחור מקום לברית/ה בו יוכלו כל המוזמנים לשמוח, ליהנות, לשיר ולרקוד. מקום לברית/ה לא חייב דווקא להיות באולם או גן אירועים. כאשר מדובר על אירוע של עד 350 איש בישיבה או 500 איש בעמידה יהיה מעניין יותר ומגוון יותר לערוך אותו במיקום שונה מאשר אולמות אירועים. מועדון הגריי הוא מקום לברית/ה הנותן לכם חוויה שונה מאירועי ברית/ה סטנדרטיים ומוכיח שמיוזיק קלאב הוא המקום האידיאלי לטקס ברית/ה.

באפשרותכם גם לקיים את אירוע הברית/ה אצלנו כקבוצה בתוך כל הופעה הקיימת במועדון, בעבור 100-10 אנשים.

במה, סאונד ואנרגיות - כך חוגגים ברית/ה

 

אם אירוע ברית/ה חייב להיות מלווה לדעתכם במוזיקת תינוקות רגועה, הדבר לא ממש כך. זה הזמן בו עדיין התינוק יישן באין מפריע גם מוזיקת רוק בועטת, כך שאת הברית/ה אתם יכולים לחגוג בדרך שלכם. מועדון הגריי ערוך ומוכן לכל רצון שלכם. כמובן שניתן לערוך אירוע רגוע ומלא בעדינות, אך באותה מידה תוכלו לארגן אירוע קריוקי, מסיבת ריקודים  או אפילו להזמין אמן להופיע בפניכם. לא הרבה מקומות לברית/ה יוכלו לסייע לכם להביא את האמן האהוב עליכם. אם בין האורחים ישנם ילדים רבים, ניתן להביא הופעה המיועדת להם. ניתן גם לשלב בין הופעה לגדולים והופעה לקטנים- במועדון הגריי הכל אפשרי.

 

מבראנץ' קליל ועד ארוחת ערב עשירה

 

אמנם ברית/ה היא אירוע המתקיים בעיקר בשעות הצהריים, אך כפי שכבר כתבנו- במועדון הגריי הכל אפשרי. תוכלו להחליט האם ברצונכם באירוע בשעות הצהריים או אירוע בשעות הערב או אחר הצהריים. גם את המנות תוכלו להתאים לשעה בה מתקיים האירוע. התפריט שלנו מציע לכם מנות ראשונות, סלטים, מנות עיקריות, מבחר משקאות, כך שאתם בונים את התפריט המתאים לכם (אף אפשר לקחת כל קייטרינג לבחירתכם). ההתלבטות בבחירת התפריט יכולה להיות רק בגלל העושר והמגוון שהוא מציע.

 

להגיע לאירוע בקלות ולחזור בקלות

 

אירוע ברית/ה בשונה מאירועים פרטיים אחרים מתקיימים לרוב בצהרי יום שישי. לכן, חשוב שיתקיים במקום נגיש שנוח להגעה לכולם. הדבר חשוב במיוחד אם ישנם שומרי שבת שצריכים לחזור לפני כניסת השבת. לכן, חפשו מקומות לברית/ה במרכז. חיפוש מקום לברית/ה במרכז יאפשר לכולם להגיע בקלות רבה יותר. מועדון הגריי נמצא ביהוד- מקום טוב באמצע גם למגיעים מן השרון, גם למגיעים מגוש דן וגם לכאלה מהשפלה והדרום.