כנסים

ארגון כנס הוא פרויקט שכדאי להשקיע בו. כנס הוא ההזדמנות שלכם להראות מי אתם ואיזו חברה אתם הן באמצעות התוכן של הכנס והן באמצעות כל מה שמסביב, כולל הלוקיישן (מיקום)

 

גם אם תוכן הכנס מראה את המקצועיות שלכם, אירוע המאורגן באופן מרושל ובמקום שלא מספק תנאים טובים יותיר רושם פחות טוב על הנוכחים ועלול אפילו לפגוע לכם במוניטין.
ארגון האירוע הוא למעשה הרושם הראשוני שתותירו על המוזמנים ולכן הוא חשוב ביותר.

 

אנחנו בגריי אירועים מארחים מדי שנה את החברות הגדולות ביותר במשק, המקום שלנו מכיל כ-350 מקומות ישיבה ו-500 מקומות עמידה, הניסיון והמקצועיות של הצוות שלנו ישאירו אתכם עם רצון עז להתחיל ולתכנן כבר את האירוע הבא. נתראה בכנס. 

 

מקום מיוחד לאירוע מיוחד

 

כנס הוא לא עוד "אירוע" אלא אירוע עסקי הנערך פעם בשנה או אחת לכמה שנים. לכן מקום לכנס צריך להיות מושלם – מקום ייחודי, המשרה אווירה טובה ומסקרנת ולא מקום קר או משעמם.


מועדון הגריי, בניגוד לשמו, רחוק מאוד מלהיות מקום אפרורי. לא הרבה מקומות לכנס הם גם מיוזיק קלאב עם אווירה מלאת אנרגיות, מרעננת ומקום בו אנשיו מקושרים מאוד בתחום הבידור ובעזרתם תוכלו להביא לקינוח הכנס או להפסקה גם מופע של סטנדאפיסט או זמר.

מקומות לכנס צריכים להיות מקומות המספקים את כל התנאים להעברת הרצאות בצורה טובה ובמועדון הגריי מערכות מולטימדיה וסאונד משוכללות ותאורה מצוינת, כך שההרצאות במהלך הכנס יועברו ללא מאמץ וללא דופי. 

המתחמים שלנו

ונוס

עד 70 אנשים

נפטון

עד 70 אנשים

אליסיום

עד 80 אנשים

וולקן

עד 120 אנשים

גריי הופעות

עד 360 אנשים

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס -