צרו קשר

להזמנת אירוע

אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים: 

03-6565-222

מקום לכנסים

ארגון כנס הוא פרויקט שכדאי להשקיע בו. כנס הוא ההזדמנות שלכם להראות מי אתם ואיזו חברה אתם הן באמצעות התוכן של הכנס והן באמצעות כל מה שמסביב

מקום לכנסים

 

אירוע המאורגן באופן מרושל ובמקום שלא מספק תנאים טובים יותיר רושם פחות טוב על הנוכחים ועלול אפילו לפגוע לכם במוניטין, גם אם תוכן הכנס מראה את המקצועיות שלכם. ארגון האירוע הוא למעשה הרושם הראשוני שתותירו על המוזמנים ולכן הוא חשוב ביותר. אנחנו בגריי אירועים מארחים מידי שנה את החברות הגדולות ביותר במשק, המקום שלנו מכיל כ 350 מקומות ישיבה ו500 מקומות עמידה, הניסיון והמקצועיות של הצוות שלנו ישאירו אתכם ללא מילים ועם רצון עז להתחיל ולתכנן כבר את האירוע הבא.

 

מקום מיוחד לאירוע מיוחד

 

כנס הוא לא אירוע שגרתי אלא אירוע עסקי הנערך אחת לכמה שנים. לכן מקום לכנס צריך להיות מותאם- מקום ייחודי, המשרה אווירה טובה ומסקרנת ולא מקום קר או משעמם. מועדון הגריי, בניגוד לשמו, רחוק מאוד מלהיות מקום אפרורי. לא הרבה מקומות לכנס הם גם מיוזיק קלאב עם אווירה מלאת אנרגיות, מרעננת ומקום בו אנשיו מקושרים מאוד בתחום הבידור ובעזרתם תוכלו להביא לקינוח הכנס או להפסקה גם מופע של סטנדאפיסט או זמר למנוחה. מקומות לכנס צריכים להיות מקומות המספקים את כל התנאים להעברת הרצאות בצורה טובה. במועדון הגריי מערכת מולטימדיה וסאונד משוכללת, תאורה מצוינת כך שההרצאות במהלך הכנס יועברו כמו שצריך.

 

מקום נגיש ונוח לכולם

 

כשאתם מארגנים כנס, אתם מעוניינים בהגעתם של כל האורחים או לפחות רובם. אין ספק כי מקומות לכנסים במרכז יהוו יתרון על פני מקומות בצפון או בדרום, יפים ככל שיהיו. נגישות ונוחות הגעה היא חשובה. בכנסים המוזמנים צריכים להתרכז ולהיות בפוקוס. מועדון הגריי הוא מקום לאירועים במרכז. הוא נמצא ביהוד כך שהוא נוח להגעה מהמרכז, הדרום וגם מאזור השרון. יותר מכך, זהו מקום לכנס במרכז אשר נוח להגעה גם לאורחים המגיעים מחו"ל במידה וישנם. אם אתם עומדים להזמין אורחים מחו"ל, חפשו לא רק מקומות לכנס במרכז, אלא מצאו מקום לכנס במרכז שיהיה קרוב גם לנמל התעופה. למעשה, אתם לא צריכים לחפש- כבר מצאתם. מועדון הגריי, מקום נהדר לכנסים המשלב בין מיקום מעולה, אוכל מצוין, ואווירה מדהימה ושלל אפשרויות העומדות לרשותכם בכל תכנית או עיצוב שתבחרו לכנס.