צרו קשר

להזמנת אירוע

אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים: 

03-6565-222

אירוע חברה

רוצים לפנק את עובדי החברה בערב מיוחד? לארגן ערב לצוות מצטיין? או לערוך אירוע לכבוד השקתו של מוצר חדש? הגעתם למקום הנכון!

מקום לאירוע חברה

 

עובד שמספר עד כמה אירוע החברה היה מדהים תורם למיתוג שלכם. לכן אנחנו בגריי אירועים מבינים שאירוע חברה מכל סוג צריך להיות מאורגן כהלכה. מקום לאירוע חברה צריך להתאים לסוג האירוע, לכמות המוזמנים ולסגנון האירוע והאווירה אותה רוצים ליצור. מקום לאירוע כזה צריך שיהיה גמיש ויספק את התנאים לכל תכנית שלכם הוא המקום הנכון עבורכם. לנו בגריי אירועים יש את הידע והנסיון לשלב הופעות אומן בכל סוג של אירוע, המקום מכיל עד 350 איש בישיבה ו 550 בעמידה.

באפשרותכם גם לקיים את אירוע החברה אצלנו כקבוצה בתוך כל הופעה הקיימת במועדון, בעבור 100-10 אנשים.

גריי מיוזיק קלאב כמקום לאירוע חברה

 

אירוע חברה הוא ההזדמנות שלכם להציג את החברה כחברה צעירה, מקום שכיף לעבוד בו, חברה עדכנית שמבינה עניין. מקום לאירוע עסקי שהוא בין היתר גם מיוזיק קלאב הוא מקום אידיאלי עבורכם. אין כמו מקום לאירועי חברה בו ירגישו המוזמנים בבילוי מרענן וכיפי, עם אנרגיות מתפרצות, אורות, מערכת סאונד מדהימה וכל התנאים לכל תכנית שתעלה על דעתכם. רוצים ערב קריוקי מצחיק? מופע של זמר, סטנדאפיסט או ערב בעל תוכן מעניין? מקומות לאירועי חברה כמו מועדון גריי יוכלו לסייע לכם גם בהחלטה על תכנית האירוע באמצעות הקשרים הענפים  עם עולם הבידור. מועדון הגריי הוא בעל מראה אורבני, מראה שמיישר קו עם מועדונים בעולם והתחושה בו היא כמו במועדון בלונדון או ניו יורק. מקומות לאירוע חברה עם אווירה בינלאומית יתנו לאירוע שלכם טאץ' של חו"ל.

 

אווירה של חו"ל ליד הבית

 

אמנם מקומות לאירועי חברה עם אווירה בינלאומית יהפכו את האירוע למיוחד ומלא אנרגיות, אך המיקום שלו צריך להיות דווקא קרוב לבית. לכן, אם מדובר על חברה בסדר גודל ארצי ומוזמנים לאירוע אורחים ממקומות שונים בארץ או אם זו חברה באזור המרכז, חשוב למצוא מקום לאירוע חברה במרכז. מועדון גרי ייתן לכם אווירת חו"ל קרוב לבית. זהו מקום לאירועי חברה במרכז. הוא נמצא ביהוד, ממש במרכז הארץ ונגיש לאזורים שונים- לגוש דן, לדרום וגם לשרון.

 

כל התנאים לאירוע חברה מדהים

 

בחיפוש מקומות לאירועים במרכז חשוב להשוות ביניהם במספר פרמטרים: עיצוב המקום, כמות המוזמנים שהוא יכול להכיל בישיבה או בעמידה (תלוי בסגנון האירוע), בסאונד ובתאורה שבו וכמובן גם באוכל. אמנם ישנם לא מעט מקומות לאירוע חברה במרכז, אך מקום כמו מועדון הגריי, המשלב בין מראה ועיצוב מרענן, מערכת סאונד מעולה, תאורה מדהימה וגם אוכל מעולה ותפריט מגוון לא תמצאו בכמות גדולה. למעשה, אין זה משנה כמה מקומות כאלה ישנם. מספיק למצוא מקום אחד כזה ואתם מצאתם.