אירועי חברה

רוצים לפנק את עובדי החברה עם ערב מיוחד? לארגן ערב לצוות מצטיין? או לערוך אירוע לכבוד השקת מוצר חדש של החברה? הגעתם למקום הנכון! הגעתם לגריי

 

עובד שמספר עד כמה אירוע החברה היה מדהים תורם למיתוג שלכם. לכן אנחנו בגריי אירועים מבינים שאירוע חברה מכל סוג צריך להיות מאורגן כהלכה. מקום לאירוע חברה צריך להתאים לסוג האירוע, לכמות המוזמנים ולסגנון האירוע, אופי החברה והאווירה שאתם רוצים ליצור.

מקום לאירוע כזה צריך שיהיה גמיש ויספק את התנאים לכל תכנית שאתם חושבים עליה הוא המקום הנכון עבורכם. לנו בגריי אירועים יש את הידע והניסיון לשלב הופעות אומן בכל סוג של אירוע, המקום מכיל עד 350 איש בישיבה ו-550 בעמידה. 

 

ניתן לקיים את אירוע החברה אצלנו כקבוצה בתוך כל הופעה הקיימת במועדון, בעבור 100-10 עובדים. 

 

גריי מיוזיק קלאב כמקום לאירוע חברה

 

אירוע חברה הוא ההזדמנות שלכם להציג את החברה שלכם כחברה צעירה, מקום שכיף לעבוד בו. בקיצור, חברה שמבינה אנשים ועניין.
מקום לאירוע עסקי שהוא בין היתר גם מיוזיק קלאב הוא מקום אידיאלי עבורכם – אין כמו מקום לאירועי חברה בו ירגישו המוזמנים בבילוי מרענן וכיפי, עם אנרגיות מתפרצות, אורות, מערכת סאונד מדהימה וכל התנאים לכל תכנית שתעלה על דעתכם.

רוצים ערב קריוקי מצחיק? מופע של זמר?, סטנדאפיסט או ערב בעל תוכן מעניין? מקומות לאירועי חברה כמו מועדון גריי יוכלו לסייע לכם גם בהחלטה על תכנית האירוע באמצעות הקשרים הענפים שלנו עם עולם הבידור.

 

מועדון הגריי הוא בעל מראה אורבני, מראה שמיישר קו עם מועדונים בעולם והתחושה בו היא כמו במועדון בלונדון, ברלין או ניו-יורק. מקומות לאירוע חברה עם אווירה בינלאומית יעניקו לאירוע שלכם טאצ' של חו"ל.

המתחמים שלנו

ונוס

עד 70 אנשים

נפטון

עד 70 אנשים

אליסיום

עד 80 אנשים

וולקן

עד 120 אנשים

גריי הופעות

עד 360 אנשים

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס -