ערב חברה

ערב חברה הוא ערב מיוחד, ערב שהעובדים מחכים לו. מה שאומר, שמקום לערב חברה צריך להיות מקום כיפי בעל עיצוב עדכני וחדיש שיודע לתת מענה למה שהעובדים מצפים לו ובגדול

 

ניתן למצוא מגוון מקומות לערב חברה השונים זה מזה, אך כדאי למצוא מקום לערב חברה שמגלה גמישות וזורם איתכם לכל מקום שאתם רוצים. מועדון הגריי, מקום לערבי חברה במרכז, הוא מיוזיק קלאב שנותן לכם את כל החופש לארגן את האירוע כרצונכם ומתאים את עיצוב המקום וכל התנאים לבקשתכם.
ה-מקום לערב חברה בסדר גודל של כ-350 איש בישיבה מול שולחנות ו-500 איש בעמידה. אם זהו מספר העובדים שלכם, זהו מקום מצוין עבורכם.

 

ניתן לערוך את אירוע ערב החברה אצלנו כקבוצה בתוך כל הופעה הקיימת במועדון, בעבור 100-10 עובדים. 

 

הרצאה מעניינת? קריוקי? הכול הולך

 

מועדון הגריי מעוצב בסגנון שיקי וחדשני. בתור מקום לערב חברה, מנהלי המקום יבואו לקראתכם בכל בקשה ויעזרו לכם למצוא את תכנית הערב המתאימה ביותר עבור החברה שלכם.
האם עובדי החברה הם ברובם צעירים או דווקא מבוגרים? אנשים מלאי אנרגיות או דווקא עובדים בעבודה פיזית שישמחו לנוח ולהירגע קצת בערב הזה? לא תמיד מקומות לערבי חברה יספקו לכם את הייעוץ והשירות מרגע הפנייה הראשונה ועד אחרון האורחים בדלת (וזה כולל אתכם – גם אתם אורחי המועדון...).

 

במועדון הגריי מאמינים בחשיבותו של השירות ואנשי המקום שמחים לתת מניסיוננו  בעקבות עבודה מול מוזיקאים וסטנדאפיסטים. בתור מקום לאירועים באזור המרכז שמארח אמנים רבים מדי יום, יש בו מערכת סאונד משוכללת, תאורה עוצמתית, במה רחבה, רחבת ריקודים, כך שעבורכם כל האפשרויות פתוחות.

המתחמים שלנו

ונוס

עד 70 אנשים

נפטון

עד 70 אנשים

אליסיום

עד 80 אנשים

וולקן

עד 120 אנשים

גריי הופעות

עד 360 אנשים

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס -