צרו קשר

להזמנת אירוע

אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים: 

03-6565-222

ערב חברה

ערב חברה הוא ערב מיוחד, ערב שהעובדים מחכים לו. מקום לערב חברה צריך להיות מקום כיפי בעל עיצוב עדכני וחדיש.

מקום לערב חברה

 

ניתן למצוא מגוון מקומות לערב חברה השונים זה מזה, אך כדאי למצוא מקום לערב חברה שמגלה גמישות וזורם איתכם לכל מקום שאתם רוצים. מועדון הגריי, מקום לערבי חברה במרכז,  הוא מיוזיק קלאב שנותן לכם את כל החופש לארגן את האירוע כרצונכם ומתאים את עיצוב המקום וכל התנאים לבקשתכם. זהו מקום לערבי חברה בסדר גודל של כ- 350 איש בישיבה מול שולחנות ו-500 איש בעמידה. אם זהו מספר העובדים שלכם, זהו מקום מצוין עבורכם.

באפשרותכם גם לקיים את אירוע ערב החברה אצלנו כקבוצה בתוך כל הופעה הקיימת במועדון, בעבור 100-10 אנשים.

הרצאה מעניינת? קריוקי? הכל הולך

 

מועדון הגריי מעוצב בסגנון שיקי וחדשני. בתור מקום לערב חברה, מנהלי המקום יבואו לקראתכם בכל בקשה ויעזרו לכם למצוא את תכנית הערב המתאימה ביותר עבור החברה שלכם. האם עובדי החברה הם ברובם צעירים או דווקא מבוגרים? אנשים מלאי אנרגיות או דווקא עובדים בעבודה פיזית שישמחו לנוח קצת בערב הזה? לא תמיד מקומות לערבי חברה יספקו לכם את היעוץ והשירות מרגע הפניה הראשונה ועד עזיבת אחרון האורחים (כולל אתכם- גם אתם אורחי המועדון...). במועדון הגריי מאמינים בחשיבותו של השירות ואנשי המקום שמחים לתת מנסיונם בעקבות עבודה מול מוזיקאים וסטנדאפיסטים. בתור מקום לאירועים באזור המרכז שמארח אמנים רבים, יש בו מערכת סאונד משוכללת, תאורה עוצמתית, במה, רחבת ריקודים, כך שעבורכם כל האפשרויות פתוחות.

 

לחגוג ליד הבית

 

ערב חברה הוא אירוע חגיגי והעובדים ישמחו להגיע אליו כשהם מלאי מרץ וכוחות. נסיעה רחוקה בת מספר שעות תפחית באופן משמעותי מן האנרגיות. לכן, כל עוד החברה אינה ממוקמת בגליל או בנגב, חפשו מקום לערב חברה במרכז. מיקום במרכז יהיה נוח לכולם. מועדון הגריי מוכר מבין מקומות לערבי חברה במרכז בזכות הפעילות השוקקת שלו. חברות רבות בוחרות לקיים בו את האירועים העסקיים שלהם. השילוב של אוכל מעולה עם תפריט הכולל מנות מכל הסוגים- סלטים, מנות ראשונות או עיקריות וגם משקאות מגוונים, עיצוב כיפי הנותן מייד תחושה טובה לכולם, תנאים טכניים מעולים ועוד שמים אותו בראש הרשימה של מקומות לערב חברה במרכז.