ימי הולדת

יום הולדת הוא אירוע חגיגי, אירוע מהנה וכיפי גם לאורחים וגם לבעל או בעלת השמחה. יום הולדת הוא ההזדמנות מעולה לתת לקרוב משפחה, חבר או כל אדם אהוב אחר, ערב שכל כולו מוקדש להם

 

כדי שהאירוע אכן יהיה מהנה וייחודי, כדאי לנו למצוא מקום מיוחד לחגוג בו. חגיגה בבית לא תמיד מתאימה ליום הולדת גדול. שאלות כמו: האם יש די מקום להכיל את כל האורחים, האם האווירה תהיה כיפית, היכן ישבו כל האורחים ומה תהיה התוכנית לאירוע ועוד רבות אחרות, ימצאו מענה ביתר קלות, כאשר נמצא מקום שמתאים לנו מכל הבחינות.


הגריי מקום ליום הולדת במרכז הארץ - הזדמנות שווה לכל גיל


במיוחד כאשר מדובר על ימי הולדת מיוחדים למשל בהגיע הבן/ת לגיל מצוות או לימי הולדת עגולים בגילאים מתקדמים יותר, כמו חגיגת יובל, יום הולדת חמישים או יום הולדת שישים ובוודאי כשאב או אם המשפחה מגיעים לגבורות - גיל שמונים! ישנה כמות נכבדה של חברים ומשפחה המוזמנים לאירוע. לא תמיד כולם מתגוררים באזור אחד בארץ ולכן מקום לימי הולדת במרכז הוא הפתרון הנוח ביותר עבור כולם. 

 

מועדון גריי הוא מקום לימי הולדת במרכז וכמו גם לאירועים אחרים

 

זהו מועדון הנראה ממש כאחד המועדונים המובילים בחו"ל, וזו הייתה המטרה. זהו מקום המתאים לימי הולדת בכל הגילאים. העובדה שזהו מיוזיק קלאב מרובה חללים הופכת אותו למקום מעולה גם לצעירים וגם למבוגרים, כך שגם ימי הולדת מתקדמים נחגגים בו בכיף ענק. אמנם ישנם לא מעט מקומות לימי הולדת במרכז, אך גריי אירועים, מקום צבעוני ושוקק אנרגיה, מספק את כל התנאים לחגיגה מוצלחת בה ייהנו גדולים וקטנים יותר כאחד. 

המתחמים שלנו

ונוס

עד 70 אנשים

נפטון

עד 70 אנשים

אליסיום

עד 80 אנשים

וולקן

עד 120 אנשים

גריי הופעות

עד 360 אנשים

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס -