צרו קשר

להזמנת אירוע

אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים: 

03-6565-222

אירועים עסקיים

הגעתם לרגע בו אתם צריכים לארגן אירוע עסקי? כדאי לחפש מקום לאירועים עסקיים מתאים. מקומות לאירועים עסקיים צריכים לספק את התנאים המתאימים לכל סוג של אירוע ולכל סגנון.

מקום לאירועים עסקיים

 

אנחנו בגריי אירועים נדע ליצור לכם את האווירה המתאימה ספציפית לסוג האירוע שתבחרו לעשות, אם זה כנס למשל, אז חייב שהמקום יהיה מספיק רשמי ויוקרתי. כאשר זהו ערב צוות או ערב חברה, המקום צריך לספק אווירה כיפית, מרעננת, עם אנרגיות טובות. אנחנו מבינים שמקום לאירועים עסקיים נמדד ביכולת שלו לשנות את פניו בדיוק להתאם לצרכיו של הלקוח או בעל העסק כשמדובר על מקום לאירוע עסקי. לנו בגריי אירועים יש את הידע והיכולות הטכניות לשלב כל הופעת אומן אשר תעלה על דעתכם.

באפשרותכם גם לקיים את האירוע העסקי אצלנו כקבוצה בתוך כל הופעה הקיימת במועדון, בעבור 100-10 אנשים.

 

לחצו כאן על מנת להתרשם ממגוון האירועים שאנחנו בגריי מציעים לכם:

 

 

אירוע חברה | מקום לימי גיבוש | מקום לכנסים | מסיבת חברה | ערב חברה | ערב צוות

ממסיבת קוקטייל ועד מופע סטנדאפ

 

כשאתם מתחילים בחיפוש מקומות לאירוע עסקי, חשוב שתגיעו לפחות עם הידיעה איזה סוג אירוע אתם רוצים ליצור, גם אם אין לכם עדיין תכנית מדויקת, כדאי גם לחשוב מראש כיצד תרצו שהוא יראה- האם מדובר על מסיבת קוקטייל או מסיבה שנכללת בה גם ישיבה מול שולחנות, האם תרצו אמן חיצוני מסיבת ריקודים. כדאי לבחור מקומות לאירוע עסקי המבינים היטב בתחום האירועים והבידור ויוכלו לעזור לכם בתכנון מדויק של האירוע. מועדון הגריי, מקום לאירועים עסקיים קטנים במרכז, הוא גם מיוזיק קלאב ולכן לאנשיו יש קשרים ענפים עם עולם הבידור. הם יוכלו לסייע לכם להחליט על התכנית המדויקת וגם להוציאה לפועל ולהביא ביתר קלות את הזמר או הסטנדאפיסט שתרצו.

 

מקום לאירועים קטנים לאווירה חמה

 

רוצים ליצור אווירה חמימה וכיפית? כמות המוזמנים לאירוע היא עד 350 בישיבה או 500 בעמידה? עשו סינון ראשוני וחפשו מקומות לאירועים עסקיים קטנים. מקום לאירוע עסקי קטן יהיה בעל יתרון על פני מקום גדול בחמימות ובקירבה שתיווצר בין המוזמנים. הדבר חשוב במיוחד באירועים לא רשמיים כמו ערב חברה- הזמן של עובדי החברה לצאת מהשגרה ולהכיר זה את זה בצורה אחרת מההיכרות בעבודה. מיוזיק קלאב  כמו הגריי הוא מקום לאירועים עסקיים קטנים שמספק לכם גם את כל התנאים מסביב לאירוע מוצלח: במה גדולה, מערכת סאונד ומולטימדיה משוכללת, תפריט עשיר של מבחר מנות ומשקאות, תאורה מדהימה ועוד.

 

מקום עם גישה נוחה- גם למגיעים מחו"ל

 

נמקד אכם עוד יותר: חפשו לא רק מקומות לאירוע עסקי קטן אלא מקומות לאירוע עסקי קטן במרכז. מרכז הארץ הוא נגיש לכולם. לאירועים עסקיים רבים מוזמנים אורחים מכל הארץ ולעיתים גם מחו"ל. במיוחד אם ישנם מוזמנים מחו"ל  שיכולים להגיע ישירות מנמל התעופה, חפשו מקום לאירוע עסקי קטן במרכז הקרוב לנמל התעופה. מועדון הגריי נמצא ביהוד, בלב אזור המרכז ובמרחק נגיעה מנמל התעופה לוד. חיפוש מקומות לאירועים עסקיים קטנים במרכז ישלימו את התמונה. כך יגיעו האורחים מלאי אנרגיות והצלחת האירוע מובטחת.