מסיבת חברה

מסיבת חברה היא אירוע שמתקיים בחברות רבות. החשיבות של אירועים כאלה, שהם מגבשים ונותנים לעובדים תחושה טובה, ולכן יותר חברות משקיעות באירועים מסוג זה

 

 אחד מהיתרונות הגדולים ביותר שאנחנו בגריי אירועים יכולים לספק לכם הוא מקום נגיש לכולם, מועדון הגריי ממוקם ביהוד ומציע לכם גישה נוחה וחנייה בשפע. המקום המשרה אווירה מתאימה, שמעמיד לרשותכם את האמצעים למסיבה כיפית וענקית שהעובדים יזכרו לזמן רב. באפשרותנו לערוך כל סוג של הופעת אומן או סטנדפיסט אשר יעלה על רוחכם. המקום בעל עיצוב כיפי ומרענן, עם וייב צעיר אך גם כזה שיספק תנאים נוחים לעובדים המבוגרים יותר. מועדון הגריי הוא בדיוק מקום העונה על כל הדרישות של מקום למסיבות חברה.

 

באפשרותכם גם לקיים את אירוע מסיבת החברה אצלנו כקבוצה בתוך כל הופעה הקיימת במועדון, בעבור 100-10 אנשים.

 

מקום מתאים לכל מסיבה

 

מחפשים מקומות למסיבות חברה שיתאימו לערב קריוקי? מקומות בהם ניתן לשלב גם הופעה של זמר, סטנדאפיסט או אמן חושים? לא רק שמועדון גריי יתאים לכל אחד מסוגי המסיבות או האירועים האלה, המועדון הוא מיוזיק קלאב ולכן אנשיו מתמצאים היטב בסצנת הבידור בארץ. מתלבטים קצת מה מתאים לעובדי החברה? איזו מסיבה תתאים? איזה זמר או להקה כדאי להביא? יודעים את מי אתם רוצים אך מתקשים להשיג את אותו אמן? במועדון הגריי ישמחו לעמוד לצידכם ולסייע לכם בארגון האירוע, בחירת העיצוב, התפריט ולענות לכם על כל שאלה. בתור מנהלי מקום למסיבות חברה, אנשי הגריי רואים את השירות כחשוב ביותר בכדי שכל לקוח יארגן את מסיבת החברה על פי סוג החברה, כמות העובדים וגורמים אחרים.

 

מסיבת חברה במקום הנגיש לכולם

 

בחירת המקום המושלם לאירוע עסקי צריך להיות גם על פי גורם חשוב נוסף- המיקום. מומלץ לחפש מקומות למסיבות חברה במרכז על פני מקומות בגליל או בנגב. אם זוהי חברה בעלת מספר סניפים ומגיעים עובדים מכל רחבי הארץ, או כאשר מדובר על חברה במרכז הארץ, מומלץ למצוא מקום למסיבת חברה במרכז, הנמצא בעיר או ישוב המוכרים לכולם. גם אם בצפון או בדרום ישנם מקומות יפהפיים ופסטורליים, עדיין הנגישות חשובה יותר. הגעתם של העובדים בקלות כשהם רעננים היא קריטית להצלחת המסיבה. גם אם אתם מארגנים הסעות מסודרות ממקום העבודה, כדאי שההסעה תהיה קצרה ולא מורכבת מדי.

 

 תפריט מגוון לבחירתכם

 

אוכל הוא חלק חשוב מאוד להצלחת המסיבה. גם אם יש תכנית כיפית למסיבה, השוו את האוכל של מספר מקומות למסיבת חברה במרכז. מועדון הגריי ידוע בתור מקום למסיבות חברה במרכז המציע תפריט מגוון ועשיר- מנות פתיחה, מנות עיקריות ובר משקאות מגוון. בואו למועדון הגריי והצלחת מסיבת החברה שלכם מובטחת.

המתחמים שלנו

ונוס

עד 70 אנשים

נפטון

עד 70 אנשים

אליסיום

עד 80 אנשים

וולקן

עד 120 אנשים

גריי הופעות

עד 360 אנשים